O firmie

Prowadzisz firmę, jesteś dyrektorem lub prezesem w organizacji, a może zajmujesz się małym rodzinnym biznesem? Bez względu na to, dla jakiego podmiotu pracujesz, masz do czynienia z danymi osobowymi zatrudnionych pracowników czy współpracujących klientów i kontrahentów. Pamiętaj, że jesteś prawnie zobowiązany właściwie chronić dane osobowe. W sytuacji kiedy dostaną się w niepowołane ręce, wyciekną lub zostaną wykorzystane przez osoby nieuprawnione, grożą Ci potężne kary finansowe i odpowiedzialność odszkodowawcza.

 

Zwrócić się do ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, którzy pomogą Ci właściwie chronić dane osobowe, które przetwarzasz. Usługi Teleinformatyczne Ochrona Danych Osobowych Projekty Dokumentacji – Audyty – Doradztwo Tomasz Surdyk, wprowadzając procedury bezpieczeństwa, w pełni zabezpieczą Twoją firmę pod kątem bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa.

Nasza firma od ponad 10 lat wspiera prywatne firmy, podmioty publiczne, placówki medyczne, jednostki oświatowe i samorządowe w zakresie szeroko rozumianej ochrony danych osobowych. Oferuje nie tylko kompleksowe audyty obejmujące weryfikację stanu faktycznego w zakresie cyberbezpieczeństwa i ochrony informacji, ale zapewnia również pomoc w przygotowaniu zindywidualizowanych procedur ochrony danych osobowych, uwzględniających zalecenia z przeprowadzonego audytu i wynikających z obowiązujących aktów prawnych.

 

Właścicielem firmy jest Tomasz Surdyk – ekspert w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz ochrony danych osobowych, który posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, nabyte w trakcie zatrudnienia w jednostkach administracji rządowej. Tomasz Surdyk jest praktykiem, który tworzył całą strukturę danych osobowych  w podmiotach, z którymi był związany. Wprowadzał tam nowatorskie rozwiązania, łącząc wiedzę z pasją, zmieniając anachroniczne rozwiązania na takie, które szły w parze z dynamicznym rozwojem nowoczesnych technologii. Przez lata był administratorem bezpieczeństwa informacji i inspektorem bezpieczeństwa teleinformatycznego. Posiada liczne certyfikaty oraz zaświadczenia ze szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa. Dysponuje certyfikatem uprawniającym do pełnienia funkcji administratora lokalnego systemów informatycznych. Ponadto posiada uprawnienia kontrolne systemów i sieci teleinformatycznych przetwarzających informacje niejawne oraz zbiorów danych osobowych w administracji rządowej.

Potrzebujesz pomocy z zakresu bezpieczeństwa danych? Skontaktuj się ze mną, udzielę profesjonalnego wsparcia